FAQs

Вітаємо в довідковому центрі askUA

Приємно, що Ти тут! Ми раді. 🙂

Як учасник askUA Ти можеш задавати всі Твої запитання, ділитися своїми знаннями та обмінюватися досвідом. І ще близько сотні інших можливостей. Як стати частиною askUA? Легко і швидко. Просто зареєструйcя у нас безкоштовно: Приєднуйся до нас зараз!

Там ми запитаємо у Тебе адресу електронної пошти та ім’я користувача, яке Тобі подобається. Потім ми надішлемо Тобі електронний лист, щоб переконатися, що електронна пошта вказана коректно. Коротким кліком на посилання і Ти станеш частиною нас, частиною нашої чудової спільноти для підтримки один одного. Ми з нетерпінням чекаємо Твоїх запитань і Твого досвіду!

Маєш важливе чи гостре питання?

Чи Тобі потрібно вирішити нагальну проблему? Хороші новини: Ти прийшов в потрібне місце. Ще кращі новини: Ми допоможемо Тобі!

Хочеш допомогти іншим людям?

Ти знаєш тему і хочеш поділитися досвідом та інформацією з іншими? Ми будемо дуже вдячні Тобі і готові подякувати за старанність. Слідкуй за новинами сайту! 🙂

За кожним із сотень тисяч питань стоїть хтось. Хтось, у кого є проблема чи пробіл у знаннях, про який він може навіть не знати.

Це не складно. Приємно, що Ти тут!

Найпоширеніші питання:

Як задавати питання?

У верхній лівій частині темно-синього рядка (часто званої навігацією або заголовком) Ти знайдеш кнопку "Задати питання". Не забудь вибрати найбільш корисну відповідь на наступний день!

Як провести опитування?

Немає проблем. За допомогою кнопки "Задати питання" у представленій формі потрібно переконатися, що стоїть галочка біля пункту "Опитування" та написані варіанти відповідей.

Для чого ті мітки (теги)?

Мітки (також звані "тегами") - це терміни, які можуть бути використані для сортування Твого питання на askUA. Для чого це добре? Ну, по-перше, читач Твого питання відразу побачить, які теми Тебе дійсно цікавлять. Тоді, що набагато важливіше, з правильними мітками Ти охопиш всіх тих користувачів askUA, які є експертами в цих темах. Багато експертів навіть отримають Email-повідомлення про Твоє питання. І, звичайно ж, Твоє запитання з'явиться на відповідних сторінках, які з'єднані з даними мітками. Якщо Ти запитаєш інших про те, наскільки корисним є лимон, то введи, наприклад, мітки: "Фрукти" і "Харчування", щоб наші фахівці з харчування і фруктів могли відповісти на це питання. Служба підтримки сайту askUA залишає за собою право допомогти Тобі з підбором правильних тегів (міток).

Як я можу дати відповідь?

Знайшовши запитання, на яке Ти хочеш відповісти після реєстрації, просто заповни форму «Залишити відповідь». Якщо Ти хочеш, то можеш додати малюнок чи відео.

Як я можу оцінити зміст?

Ти можеш помітити відповідь як "Корисна" або "Некорисна", щоб оцінити зміст відповіді. Якщо Тобі написали корисну та розгорнуту відповідь, то Ти можеш помітити її як "Найкраща відповідь" в якості особистої оцінки.

Що таке "Найкраща відповідь"?

Якщо Ти задав питання, не забудьте вибрати найбільш корисну відповідь на наступний день! Це допомагає іншим учасникам і робить їх особливо щасливими і мотивованими. Приємно коли є фітбек! :-)

Як я можу отримати новий пароль?

Для того, щоб відновити пароль, у вкладці "Нагадати" введи адресу електронної пошти, яка була використана під час реєстрації на сайті, за таким посиланням: https://askua.info/login. Потім ми надішлемо Тобі електронний лист із посиланням, за допомогою якого Ти зможеш встановити новий пароль.

Як я можу видалити свій профіль користувача?

Напиши нам коротке повідомлення і ми зробимо це для Тебе. :)

Чи безпечний мій акаунт?

Кожен користувач askUA несе відповідальність за свій власний акаунт. Зазвичай достатньо мати на увазі: надійний пароль, тобто верхній і нижній регістр, цифри, спеціальні символи. Ніколи нікому не повідомляйте свій пароль. Служба підтримки askUA ніколи не запитає Твій пароль. Якщо Ти використовуєш громадський комп'ютер (інтернет-кафе, школа, бібліотека), вийди із системи в кінці і переконайся, що браузер не зберіг Твої дані для входу в систему (як правило, він просить про це). Адресу електронної пошти видно тільки тільки Тобі, а не іншим користувачам.

Як я можу змінити свої налаштування?

У верхній лівій частині темно-синього рядка (часто званої навігацією або заголовком), після реєстрації, Ти знайдеш кнопку "Акаунт" > Мій профіль > Редагувати профіль.

Як шукати конкретні запитання чи теми?

У верхньому правому куті кожної сторінки Ти знайдеш невелику лупу. Там Ти можеш шукати конкретні питання, вводячи відповідні ключові слова в рядок пошуку.

Як добавити запитання в закладки?

Внизу кожного питання є кнопка "Добавити в закладки" - якщо натиснути на кнопку, можна додати запитання до обраних чи в так звані "Закладки". Щоб видалити запитання зі списку обраних, просто натисніть на тому ж місці - "Видалити з закладок".

Як я можу редагувати питання?

Для редагування потрібно перейти на сторінку запитання та навести мишку на текст. редагувати запитання

Як я можу закрити питання?

Якщо відповідь отримана, то питання може бути закрито. Для цього потрібно перейти на сторінку запитання та навести мишку на текст. закрити запитання

Як я можу видалити питання?

Для повного видалення потрібно перейти на сторінку запитання та навести мишку на текст. видалити запитання