Заробітки за кордоном, чи вартує туди їхати?

Запитання

Останнім часом багато людей їде на заробітки, особливо в Польщу. Можливо хтось може поділитися реальним досвідом, де і як шукати роботу, і як себе вести з поляками, щоб мати нормальну зарплату? Чи може ліпше Чехія? Цікавить куди можна поїхати офіційно.

вирішено 0
Наталка Полтавка 8 місяців 6 Відповіді 34 перегляди Начитаний 1

Відповіді ( 6 )

 1. Ця відповідь відредагована.

  Багато там не заробиш!

  Найкраща відповідь
 2. Ця відповідь відредагована.

  Мої знайомі що виїжджали за кордон були сильно розчаровані. Один виїхав на роботу до Лондону (офіційно навчання), півроку працював на будові за досить великі гроші, але із закінченням обьєкту закінчився і блат.  Той “рішала”, Що йому все порішав вже працював із іншими клієнтами. Тому, залишалась чорна робота – мити тарілки в ресторані пліч-о-пліч з пуерториканцями.
  Інший поїхав у Польщу. Перший день роботи – тягати кількатонні шпали на мосту. Відразу відмовився. Перевели його плитку класти, а він не дуже вміє. Допрацював до кінця місяця на підхваті (важке носити) та й повернувся.

  Рекомендація проста: якщо людина із села, привикла усе життя важко гарувати, то для неї заробітки в Польщі звична робота, тільки за великі гроші. А от для людей, що пройшли життєвий шлях школа>інститут>менеджер в офісі це зовсім непідходяща робота, як фізично так і психологічно.

 3. На заробітки повинен їхати чоловік! А жінка повинна сидіти вдома, варити борщі і за дітьми доглядати! Шось мені не подобається шо наші жінки останнім часом на заробітки їздять частіше чоловіків!!!

Залишити відповідь